Sosyal Öğrenme Platformu

Ders-i Alem Eğitmen Programı

Bu programa katılan üyelerimiz, canlı oturum altyapımız sayesinde, platformumuza üye kayıtlı kullanıcıların yanı sıra, İnternet üzerinden diğer kullanıcılara da online canlı eğitim, online seminer verebilir ve böylece gelir elde edebilir.
Uzman eğitmenler, danışmanlar, ücretli öğretmenlik yapanlar, sınıf öğretmenleri, üniversite öğrencileri dahil olmak üzere Eğitmen Programı üyesi herkes online eğitim(ve online özel ders), online seminer gerçekleştirebilir.
Lütfen programa başvurmak için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurun:

Aşağıdaki "Başvur" düğmesine tıkladığınızda, Gizlilik Bildirgesi'ni, Kullanıcı Sözleşmesi'ni ve Cookie Bildirgesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.

Ders-i Alem Sosyal Öğrenme Platformu Hakkında
Ders-i Alem herkese açık bir sosyal öğrenme platformudur. Bu platforma katılanlar, mevcut platform üyeleriyle iletişime geçebilir; uzmanı oldukları, bildikleri konularla ilgili üyeleri ücretsiz veya ücreti dahilinde eğitebilirler. Sunum ve/veya video içerikleri üzerinden eğitimler oluşturulabileceği gibi, sistem üzerinde canlı eğitim oturumları düzenlemek de mümkündür.
Eğitmen Programı'na dahil olan üyelerimiz canlı oturum sistemimiz sayesinde platformumuzu uzaktan eğitim platformu olarak kullanabilir ve böylece öğrencilere, danışanlara canlı eğitimler verebilir. (Kendi mevcut öğrencilerine, danışanlarına eğitim verebilecekleri gibi, platformumuz dahilindeki diğer kayıtlı kullanıcılara da eğitim verebilir ve gelir elde edebilirler.)
Platform dahilinde verilebilecek eğitim başlıklarından bazıları: Matematik, İngilizce, (Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Arapça vd. yabancı diller), Türkçe, edebiyat, dilbilgisi, tarih, coğrafya, fizik, kimya, biyoloji (fen bilimleri), sosyal bilimler, KPSS, (TEOG, LYS, YDS, AÖF) sınavlarına hazırlık, kişisel gelişim eğitimleri, muhasebe eğitimleri ve eğitim üzerine aklınıza gelebilecek tüm diğer konular...


Anasayfaya Dön